B2B

Unikatowe upominki biznesowe

 

Upominki biznesowe marki Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń mają wyjątkowy charakter. Zawdzięczają go nie tylko autorskim, ręcznie przygotowywanym słodkościom przez artystkę Igę Sarzyńską - Komorowską, ale też odpowiednim do klasy tych słodkich dzieł sztuki cukierniczej opakowaniom.

Przygotowane z najwyższą dbałością o każdy detal prezenty sygnowane marką Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń – zachwycają zarówno smakiem, jak i oprawą, wywołują u obdarowywanych uśmiech, szczęście i wzruszenie…

Poczucie odpowiedzialności za wyjątkowości chwil, których obdarowujący i obdarowany doświadczają jest dla Nas mottem działalności i celem naszej codziennej pracy.

Zaprojektowane dla naszej marki najwyższej klasy opakowania miedzy innymi z artystycznymi kolażami Aleksandry Morawiak sprawiają, że słodkości prezentują się w nich jak piękna i smakowita biżuteria, a podarek właściwie zawsze wywołuje efekt: ZACHWYTU!

Upominki od Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń dają możliwość spersonalizowania pod względem zawartości.

Doskonale sprawdzą się jako podziękowania dla pracowników i klientów. Mogą być dedykowane na rozmaite okazje biznesowe, pamiątka z udziału w sympozjum, konferencji, czy oficjalnym spotkaniu biznesowym, ale również jako ciekawy prezent reklamowy.

Firma IS-MK Iga Sarzyńska-Komorowska Maciej Komorowski S.C. posiada duże doświadczenie w realizacji zamówień firmowych począwszy od zamówień dla MSP jak i dużych firm, korporacji i koncernów Polskich i międzynarodowych zatrudniających, nawet kilkadziesiąt tysięcy pracowników. Na Państwa życzenie z przyjemnością udostępnimy rekomendację z realizacji powierzonych nam zleceń.

 

Zapraszamy do współpracy

Dyr. Zarządzający

Maciej Komorowski

Tel: +48 723 99 19 14 ; email : Maciej.Komorowski@ismk.pl

IS-MK Iga Sarzyńska – Komorowska, Maciej Komorowski S.K. A.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium