🎁Darmowa dostawa już od 150 zł!🎁
 
Gala Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką 1
Gala Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką

Podczas tego wyjątkowego wieczoru poznaliśmy laureatki i laureatów XIV edycji tego prestiżowego konkursu. Wśród nagrodzonych znalazły się zarówno innowatorki pracujące nad rozwiązaniami z obszaru ratowania ludzkiego życia oraz planety, jak i przedsiębiorczynie prowadzące rodzinne biznesy,  a także fundacje i aktywistki działające na rzecz grup wykluczonych społecznie.  

Niezwykle miło mi ogłosić, że zwyciężyłam w kategorii Biznes Roku, przychód poniżej 10 mln. Ta nagroda do miód na moje serce. Jest wspaniałym podsumowaniem pracy nad rozwojem marki. Docenienie przez jury złożone z tak wybitnych przedsiębiorców i managerów jest potwierdzeniem, że nasza marka od trzech lat rozwija się dynamicznie, nietuzinkowo i ma piękne perspektywy. To nagroda nie tylko dla mnie, ale dla naszych wszystkich pracowników, współpracowników oraz firm i instytucji, z którymi współpracujemy na co dzień... To nagroda również dla mojego wspaniałego Męża - Macieja Komorowskiego, z którym - od zera - stworzyliśmy tę firmę. On razem ze mną konsekwentnie ją rozwija i wspólnie zmieniamy postrzeganie polskich pierników na świecie. 

 

W tym roku statuetkami w konkursie Bizneswoman Roku Sukces Pisany Szminką były drzewa. Posadziłam swoje własne drzewo w miejscu absolutnie wyjątkowym - w Alei Ludzi Zmieniających Świat, znajdującej się w ogrodzie Muzeum Pałacu w Wilanowie. 

To wspaniały pomysł Organizatorów konkursu! Drzewa przetrwają stulecia i będą wieczną pamiątką wygranej w konkursie. Są również symbolem zmian...

 

Od powstania konkursu wręczono blisko 130 statuetek. Historia pokazała, że laureatki i finalistki poprzednich edycji zyskały nie tylko rozgłos, a przede wszystkim możliwości ogólnopolskiego i międzynarodowego rozwoju, nawiązując wartościowe kontakty i pozyskując inwestorów. Wygrana w tegorocznej edycji to dla mnie wyjątkowe i bardzo znaczące wyróżnienie. 

Komentarze do wpisu (1)

12 czerwca 2023

Brawo Pani Igo! Wielki gratulacje, w pełni zasłużona nagroda!!! Pozdrowienia z Poznania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium